Úvod > MŠ Beruška > Letní provoz

Letní provoz

Letní školka aneb příměstský tábor s Beruškou

Léto s Beruškou

V naší MŠ Beruška připravujeme letní program plný zábavy a dobrodružství. Společně s dětmi se odebereme do světa divů, zázraků a především fantazie. Naším hlavním cílem je, aby se děti společně s námi odpoutaly od všedních starostí. Chceme jim vytvořit takové podmínky, aby se cítily spokojené, zabavené a veselé. Vždyť jedině úsměv na dětské tváři je právě to, co se nedá ničím nahradit.

Téma na červenec:

Pohádkové léto

1.-3. týden – Pohádka „O třech prasátkách“

4.-5. týden – Pohádka „Jak šlo vejce na vandr?“

Budeme trávit hodně času v přírodě, rozvíjet dětskou fantazii pomocí projektů na daná témata.

Během července se ocitneme ve dvou pohádkách, na závěr se všichni oblékneme do kostýmů a na dané téma uděláme velikou oslavu.

Dále chystáme každodenní program v angličtině – hrátky s angličtinou.

Hodně se budeme zaměřovat na výtvarné, pohybové a taneční projekty, rozvíjet kreativní dovednosti dětí, hrát pohádkové divadlo.

Chystáme se spolu s dětmi objevovat tajemství a vydávat se do světa divů, zázraků a pohádek.

Výuka probíhá hravou formou, děti motivujeme a pomáháme jim rozvíjet jejich potenciál. Veškerá výuka je přizpůsobena věku a individuálním potřebám dětí!

Chtěli byste se také přidat? Přijďte se podívat k nám do kouzelné školky Berušky. Rádi Vám ji ukážeme a třeba si  i Vy s námi zazpíváte nebo něco postavíte.

Kontaktujte nás:

MŠ Beruška
+420 775 602 125, +420 281 932 252
K Železnici 307, Praha 9, Běchovice II
msberuska.info@seznam.cz

Radostný a spokojený úsměv dítěte je pro nás tou největší odměnou!

10x